Geçtiğimiz hafta kutu oyun dünyasında yaşanan tüm haber ve gelişmeler Meepspaper no: 5 ile karşınızda!

King of Tokyo Dark Edition Geliyor Ama Sınırlı Sayıda

IELLO’nun 2011 yapımı en çok satan oyunlarından olan King of Tokyo için “sınırlı basım” bir versiyon geliyor. Spiel ’19 sırasında duyurulan bu versiyonun ismi King of Tokyo Dark Edition. Firma bu versiyonda yeni bir mekanik ve daha da geliştirilmiş oyun parçaları kullanacağının bilgisini verdi.

King of Tokyo Black Edition Cover
Bu şey değil mi yaa??? Godzilla???

King of Tokyo Black Edition sadece bir kere ve sınırlı sayıda basılacak. 2020’nin ilk çeyreğinde çıkacak oyunun fiyatı ise 50 Dolar olarak belirlendi. Oyunun detayları ve önümüzdeki haftalarda açıklanacak ön-sipariş bilgileri için BGG ve IELLO sitelerini takip edebilirsiniz.

Codenames: The Simpsons

Simpson’lar bir şekilde hayatımızın sevilen bir parçası olmaya devam ediyor. Bu sene tam 30. yaşını kutlayan Simpson’lar yüzlerce belki de binlerce uyarlamadan sonra şimdi de Vlaada Chvátil’in çok sevilen kutu oyunlarından Codenames ile karşımıza çıkıyor.

Codenames: The Simpsons
Springfield’in renkli karakterlerinin tadını çıkarmanın yeni bir yolu var.

Eğer The Simpsons hayranıysanız ve/veya Codenames oynamayı seviyorsanız bu oyun sizin için tam bir koleksiyon ürünü olacaktır.

In Too Deep Duyuruldu

Yıl 2087, şehirler suç örgütleri tarafından yönetiliyor. Sen ise şehri yöneten suç örgütlerini devirmek için çalışan bir polis memurusun. Bazen fark yaratmanın en iyi yolu işin içine fazlaca girmektir. Hatta gerekirse sokaklardan silmeye çalıştığınız suçlulardan biri gibi görünmeniz gerekebilir.

In Too Deep Box Cover
Güzel bir kapak görseli.

In Too Deep Burnt Island Games‘in yeni bilim kurgu oyunu olarak yukarıdaki kısa sinopsis ile duyuruldu. Oyun 2020’nin ilk çeyreğinde Kickstarter‘a gelecek. Şimdilik tek bildiğimiz 1-4 oyuncu arasında oynanan ve yaklaşık 60 dakika süren casuslu bir bilim kurgu oyunu olduğu. Kapak görseli de görsel tasarımın iyi olacağının ipucunu veriyor. Daha fazla bilgi için oyunun BGG sayfasını takip edebilirsiniz.

Yüzüklerin Efendisi İçin Macera Modu Hazır

Fantasy Flight Games, The Lord of the Rings: Journeys in Middle-earth kampanyasını oynamak için yeni bir yöntem olan Adventure Mode’u duyurdu.

Macera modunu oynamak için yardımcı bir telefon programı kullanmanız gerekiyor.

Macera modunu oynamak için bir yardımcı bir telefon aplikasyonu kullanılacak ve oyuncular istedikleri maceraları oynaryarak orta dünyanın topraklarını keşfedecekler. Macera modu için daha fazla bilgi FFG web sitesinde.

Meepspaper bu haftalık bu kadar. Önümüzdeki hafta yeni haber ve gelişmelerle Meepspaper no: 6’de görüşmek üzere!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi buraya girin